Provozní doba
Po-Ne 9.00-18.00
Kam přijedeme posekat
Hradec Králové a okolí do 25 km
Objednat

Ceník sekání trávy

Jak vypočítáváme cenu za posekání trávníku

ceník sekání trávy

Cena za sekání trávníku je od 1 Kč / m2.

Konkrétní cena se odvíjí od plochy, výšky a kvality trávníku, rovinatosti, svažitosti a překážek (např. stromy, keře, květinové plochy) a zda budete chtít i její likvidaci (sběr a odvoz posekané trávy).

Nejlevnější je sekání udržovaného, pravidelně sekaného trávníku (např. sečení rovných travnatých ploch před domy a terénů bez většího počtu stromů a keřů). Naopak sekání neudržovaného svažitého terénu s mnoha vysázenými rostlinami a přerostlou trávou bude dražší.

Pravidelným zákazníkům a u dlouhodobé spolupráce Vám můžeme nabídnout ještě o něco nižší ceny než u jednorázového sekání.

Přesnou celkovou cenu za posečení trávy Vám sdělíme až po zhlédnutí vaší travní plochy. Cenové příklady níže jsou především orientační. Minimální cena jednoho sekání je kvůli výjezdu zahradního technika a přepravě sekací techniky nastavena na 590 Kč.

Cenové příklady sekání trávy v roce 2017

Příklad sečeného trávníku Cena
Rovný terén bez překážek, pravidelně sekaný a udržovaný trávník do 30 cm 1,- Kč/m2
Lehce nerovný (mírně vlnitý nebo svažitý) terén bez překážek, pravidelně sekaný a udržovaný trávník do 30 cm 1,20 Kč/m2
Rovný terén s běžnými překážkami (stromy, keře), pravidelně sekaný a udržovaný trávník do 30 cm 1,30 Kč/m2
Lehce nerovný (mírně vlnitý nebo svažitý) terén s překážkami (stromy, keře), pravidelně sekaný a udržovaný trávník do 30 cm 2,00 Kč/m2
Nerovný (zvlněný nebo svažitý) terén s překážkami (stromy, keře), pravidelně sekaný a udržovaný trávník do 30 cm od 2,50 Kč/m2
   
Příplatek za hodně přerostlý nebo neudržovaný trávník (pravidelně nesekaný) 1-6,00 Kč/m2